Dienos interviu


 70_big 275px-PanevezioRajonoSeniunijos

Apie ekologiją ir Krekenavą po 20 metų kalbamės su Panevėžio rajono savivaldybė tarybos nare Jūrate Januškiene

 • Esate rajono savivaldybės tarybos narė. Dalyvaujate priimant svrbiausius mūsų rajonui sprendimus. Kaip dažnai taryboje svarstomi klausimai, susiję su ekologija, aplinkos tausojimu? Kokie sprendimai šiais klausimais buvo priimti jūsų dalyvavimo tarybos darbe metu? Kokie nauji nutarimai ruošiami?
  Taryboje svarstomi įvairūs klausimai. Apie aplinką, ekologiją daugiausia kalbame pavasarį ir rudenį.  Šios srities savivaldybės specialistai daro pranešimus, pateikia  klausimus ir skundus, kurie kyla rajono gyventojams. Stengiamės, kad visi klausimai, skundai būtų išspresti ir rastas pats geriausias sprendimas. Vienas iš opiausių klausimų yra  kvapas, kuris nemalonus rajono gyventojams.
   
 • Esate švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė. Ar jo veikloje svarstomi klausimai susiję su jaunimo ekologiniu švietimu?
  Jaunimo ekologinis švietimas vykdomas daugiausia per švietimo įstaigas, vykdant įvairius projektus.
   
 • Ko krekenaviečiai gali tikėtis iš jūsų, kaip tarybos narės, kad mus supanti aplinka būtų sveikesnė,  švaresnė ir gražesnė?
  Kaip krekenavietė – tarybos narė, norėčiau kad mus supanti aplinka būtu gražesnė, švaresnė, sveikesnė. Bet tai vien nuo mūsų norų nepriklauso. Pirmiausia mes patys turėtume galvoti, kur pilame šiukšles, ar patys norime, kad mūsų aplinka būtų ekologiška. 
 • Kokią norėtumėte matyti Krekenavą po 20 metų?
  Po dvidešimties metų norėčiau, kad mūsų Krekenava būtų lankomiausia vietovė Panevėžio rajone, kad čia būtų švaru, nebūtų nemalonaus kvapo,  kuris jaučiamas
  dabar.
   
 • Ko palinkėtumėte mūsų gimnazijos mokiniams?
  Gimnazijos moksleiviams linkiu optimizmo, pasitikėjimo savo jėgomis, neišvykti iš Lietuvos, taip pat nepamiršti mūsų gražios Krekenavos.
Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s