Dėkojame visiems!


dekojame

Dėkojame, kad beveik du mėnesius buvote kartu su mumis. Džiaugėmės kiekvienu Jūsų apsilankymu mūsų dienoraštyje. Nekantriai laukėme atsakymų į viktorinų klausimus, nuotraukų ir pasakojimų. Kartu su jumis laukėme pavasario ir stebėjome jo žingsnius.

Dėkojame visiems, kurie kantriai atsakinėjo į mūsų klausimus skyrelyje “Dienos interviu“ ir dalinosi savo patirtimi.

Mūsų dienoraščio svečiams: Krekenavos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bazilikos klebonui Gediminui Jankūnui, Lietuvos Respublikos seimo nariui Domui Petruliui, Panevėžio rajono tarybos narei Jūratei Januškienei, Krekenavos regioninio parko darbuotojai Linai Juozaitienei, UAB Pasodėlė aplinkosaugos specialistui Gediminui Vaicekauskui, bendruomenės “Tiltas“ pirmininkei Sigitai Rudienei.

Tėveliams ir seneliams: Nijolei Adamkevičienei, Daivai Adamkevičienei, Eugenijui Adamkevičiui, Danutei Dantienei, Rasai Mitrikienei, Zitai Vasiliauskienei, Jonui Leikai.

Mokiniams ir mokytojams: Dovilei Simaitytei, Rugilei Duliūtei, Vaidui Pociui, Kęstučiui Kavaliauskui, Rasai Družienei, Vidai Kacevičienei.

Buvusiems gimnazijos mokiniams, šiuo metu tęsiantiems mokslus ar mokslinę veiklą šalies ir užsienio aukštosiose mokyklose, koledžuose: Simonai Urnikaitei, Domui Družui, Jonui Antanaičiui, Indrei Lebedytei, Gediminui Liubomirskui, Martynui Adamkevičiui, Tomui Pukui, Viktorijai Butkevičiūtei, Gediminui Galgatavičiui, Martynui Kavaliauskui, Ugnei Leikaitei, Ovidijui Rudžiui, Ievai Navickaitei, Samantai Bartaševičiutei.

Jūsų atsakymai, patarimai ir linkėjimai buvo įdomūs mūsų dienoraščio skaitytojams. Nuo balandžio 3 dienos mūsų dienoraštis buvo peržiūrėtas daugiau nei 9 tūkstančius kartų. Sulaukėme lankytojų ir iš kitų šalių.

lankytojai

Dėkojame Aplinkotyros ir aplinkosaugos būrelio nariams, kurie padėjo organizuoti Žemės dienos paminėjimo renginius, padėjo rinkti ir paruošti informaciją mūsų dienoraščiui.

 Liks gražūs prisiminimai, kaip mes visi kartu pabudinome Žemę!

pavasaris

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s