Sveiki sugrįžę!


ruduo

Dienos vis labiau skubėdamos susilygino su naktimi. Ilgais rudens ir žiemos vakarais siūlome būti kartu.  Malonu vėl susitikti mūsų internetinio dienoraščio puslapiuose. Tikimės, kad čia rasite daug naujos, įdomios informacijos ir veiklos, dalinsitės savo idėjomis ir naujienomis, kursite, lenktyniausite ir bendradarbiausite.

Ko galite tikėtis mūsų dienoraščio puslapiuose šiais mokslo metais?

„Saulė suka metų ratą“ – šiame skyrelyje supažindinsime su lietuviams ir visiems pasaulio žmonėms svarbiomis šventėmis, minimomis datomis ir įvykiais.

“Ten susimastęs tamsus Nevėžis…“ – visi besidomintys savo krašto istorija čia ras daug įdomios informacijos apie Krekenavos apylinkes, lankytinas vietas, kraštą garsinančius žmones. Šį skyrelį rengsime kartu su ilgamete gimnazijos mokytoja Stefanija Malinauskiene.

 „Gudručio kampelis“ – skirtas kryžiažodžių ir galvosūkių mėgėjų savaitgalio pramogai.

„Klausimus užduoda …“ – tai virtualios viktorinos, kurioms klausimus parengs mūsų partneriai: miškininkai, regioninio parko darbuotojai, gamtos apsaugos specialistai.

„Mūsų interviu“ – šiame skyrelyje kalbinsime buvusius mūsų mokyklos mokinius, studentus, mokinių tėvus,  miestelio bendruomenės atstovus, kurie savo veikla nori sukurti gražesnę ir saugesnę aplinką, saugo ir puoselėja mus supančią gamtą.  Teirausimės, kaip jiems sekasi, kokiomis mintimis ir idėjomis jie gyvena šiandien. Kviečiame būti mūsų dienoraščio korespondentais ir patiems pakalbinti jums įdomius žmones.

„WWW žvalgas“  – čia pristatysime interneto tinklapius ar puslapius, kuriuose galima surasti  įdomios informacijos gamtosaugos tema, daugiau sužinoti apie mūsų unikalią planetą, susirasti prasmingos veiklos.

„Įvykiai mokykloje“ – šiame skyrelyje informuosime apie mokykloje vykstančius gamtosauginius renginius, akcijas, viktorinas ir jų nugalėtojus.

„Mūzų kampelis“ – čia visada ras vietos jūsų kūryba:

  • eilėraščiai, miniatiūros, rašiniai;
  • piešiniai, plakatai, koliažai;
  • įdomių straipsnių vertimai į lietuvių kalbą;
  • savo rankomis sukurtų rankdarbių (ypač lauksime darbelių iš buitinių atliekų ar gamtinės medžiagos) nuotraukos;
  • Žemės meno kūriniai;
  • netikėtos idėjos, apie kurias mes tiesiog nepagalvojome.

 „Foto galerija“ – vieta susitikti visiems mėgstantiems filmuoti ar fotografuoti gamtą. Lauksime jūsų darbų temomis:

  • Mano augintinis
  • Gražiausia akimirka gamtoje
  • Metų laikai
  • Geri darbai Žemei ir žmonėms.

„Kelionių magija“ – kviečiame pasidalinti įspūdžiais (ir nuotraukomis) iš gražiausių jūsų aplankytų vietų mūsų apylinkėse, Lietuvoje ir svečiuose kraštuose.

„EKO patarimas“ – čia dalinsimės idėjomis ir patarimais, kaip nereikalingam daiktui suteikti naują  gyvenimą, sutaupyti elektros energijos ar vandens, tinkamai išrūšiuoti buitines atliekas ir kt.

„Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“ – pateiksime gamta ir mūsų aplinka besidominčių mokinių geriausius darbus: referatus, skaidrių rinkinius, tyrimų ir kūrybinių mokymosi veiklos užduočių rezultatus.

Jūsų darbų, laiškų ir pasiūlymų lauksime elektroniniu paštu mokomeskartu@gmail.com

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s