Pasaulinę Tolerancijos dieną pasitinkant


Šiems metams Tolerancijos dienos simbolį – TOLERANCIJOS GĖLĘ – pasiūlė Klaipėdos Gedminų pagrindinės mokyklos Tolerancijos ugdymo centras. Visas Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos ir švietimo įstaigos kviečiamos prisijungti prie siūlomos iniciatyvos ir kartu kurti Tolerancijos gėlę.

Kodėl Tolerancijos dienos minėjimui siūloma Gėlė?

Gėlė – visuomet kelia teigiamas emocijas. Gėlės dovanojamos mylimam žmogui, įteikiamos sveikinant įvairiomis progomis, pagerbiant kieno nors atminimą ar įteikiamos susitaikymo ženklan. Gėlė dovanojama ne tik draugui ar mylimam žmogui, bet ir tam, kurio galbūt nemėgsti, kuris yra kitoks, bet tu jį toleruoji – priimi tokį, koks jis yra. Žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai ar nuomonė yra kitokia.  Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą ir sugyventi. Gėlė gali būti simbolis, sujungiantis skirtingus žmones. Taigi siūlome keletą idėjų ruošiantis šiai dienai…

popierines_geles (1) popierines_geles (3) popierines_geles (4) popierines_geles (6) popierines_geles (8) popierines_geles (9) popierines_geles (12) popierines_geles (13) popierines_geles (15) popierines_geles (16) popierines_geles (18) popierines_geles (19) popierines_geles (22) ???????? popierines_geles (24) popierines_geles (25) popierines_geles (26) popierines_geles (27) popierines_geles (28) popierines_geles (31) popierines_geles (32) popierines_geles (33) popierines_geles (34) popierines_geles (35) popierines_geles (37) popierines_geles (39) popierines_geles (40) popierines_geles (41) popierines_geles (42) popierines_geles (43)

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s