Gimtinės takais


 

Nuotrauka-0021

4b klasės mokinių projektas „Aplankykite mūsų miestelį- Krekenavą“ skatina vaikus įdėmiau apsidairyti aplinkui, pastebėti savo gyvenamoje vietoje anksčiau nematytus, neįvertintus dalykus, t.y. pažvelgti į savo kraštą „kitomis akimis“.

Projekto tikslas – sukurti lankstinuką, kuriame atsispindėtų svarbiausios, reikšmingiausios, įdomiausios mūsų miestelio vietos ir lankstinukas taptų tarsi „turistinis vadovas“ atvykstančiam į svečius draugui.

Todėl ketvirtokai negaišdami pasiskirstė grupelėmis, išsirinko objektus ir pasiruošė, lankantis vietovėje, kuo patraukliau ir vaizdingiau apie ją papasakoti.

Pirmoji išvyka buvo į senąjį Švenčiuliškio kaimą. Aplankėme unikalias kapinaites ir sužinojome jų atsiradimo istoriją, apglėbėme Švenčiuliškio pušį, grožėjomės išdrožtomis koplytėlėmis ir rūpintojėliais medžiuose, nusifotografavome prie neįprasto kaimo riboženklio. Švenčiuliškis vaikams paliko didelį įspūdį, nes daugelis po jį vaikštinėjo pirmą kartą.

Po savaitės mokinukai išsiruošė į regioninį parką. Išvykos diena sutapo su regioniniame parke minima Europos paveldo diena. Todėl ne tik žvalgėmės po Krekenavos apylinkes iš apžvalgos bokšto, keliavome pojūčių taku, bet ir dalyvavome Panevėžio rajono vyr. specialisto paveldui Petro Juknevičiaus organizuotoje viktorinoje ir gavome dovanų.

 Spalio mėn. 4b klasės mokiniai ruošiasi aplankyti Stumbryną ir Varnakalnį. Kaip jiems seksis ir ką naujo pamatys parašysime vėliau dienoraštyje.

Mokytoja Žydrė Liustikienė

Nuotrauka-0022 regioninis Nuotrauka-0023 regioninis (2)

 

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s