Kelionių magija


?????????????????????????????

Šį kartą siūlome pasižvalgyti po Lietuvą, užsukti į Raudondvarį. Mintimis apie čia vykusį Žemės meno festivalį ir gražiausiomis sukurtų kūrinių nuotraukomis su mumis dalinasi mokytoja Vida Kacevičienė.

2014 m. rugpjūčio mėnesį Kauno rajone Raudondvaryje vyko tarptautinis Žemės meno festivalis „Land Art 2014 Raudondvaris“. Originalius meno kūrinius parkui padovanojo menininkai iš Italijos, Ispanijos, Rusijos, Šveicarijos, Lietuvos, Lenkijos, Olandijos ir Prancūzijos. „Žemės menas atsirado kaip protestas prieš urbanizaciją. Šio meno kūriniai ruošiami ne galerijoms ar aukcionams, jie nekilnojami ir neparduodami. Žemės meno tikslas – skatinti ekologiją, kurti traukos vietas bendruomenėms ir svečiams“ – teigė festivalio idėjos autorius Lietuvoje floristas Marijus Gvildys. Darbai dvarą puoš tol, kol leis gamta.

????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ????????????????????????????? ?????????????????????????????

Įrašas paskelbtas temoje Uncategorized. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s