Miško dienos pradėtos rengti 2001 metais. Baigiantis Žemės dienos renginių mėnesiui, Varnakalnis, kuriame įsikūrusi Krekenavos girininkija, suskamba nuo vaikų klegesio ir juoko. Kasmet į tradicija tapusį renginį susirenka 150 – 200 Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos mokinių ir mokytojų, svečių iš kaimyninių mokyklų.
Po trumpo miškininkų pasveikinimo mokiniai ir mokytojai kimba į darbus: vieni kitiems padėdami renka šiukšles pamiškėse ir pakelėse, krekenaviečių ir miestelio svečių pamėgtose Linkavos upelio pakrantėse, poilsio aikštelėse, dainų švenčių aikštėje ir teritorijoje aplink ją, draugiškai tvarko maitinimosi aikšteles žvėrių aptvaruose, kabina pačių pagamintus inkilus, sodina medelius.
Kiekvieną kartą po talkos mokinių ir mokytojų laukia nemažesnis išminties, vikrumo ir ištvermės išbandymas „Girinio take“. Miškininkai ir jaunieji miško bičiuliai ruošia miško viktoriną – žaidimą, kuriame mokiniai turi galimybę pritaikyti mokykloje įgytas žinias ir gebėjimus netradicinėje aplinkoje – miške. Kartais mokiniai keliauja miško autobusiukais, kartais stengiasi išvengti vorų pinklių ar Varnakalnio velnių išdaigų, renka pabirusias vaivorykštės spalvas ar ieško paslėpto lobio. Kad nepaklystų miške tenka išmokti skaityti žemėlapį, pastebėti žvėrių ir paukščių paliktus ženklus, įsiklausyti į jų balsus, pastebėti pirmus prasiskleidusius pavasario žiedus ir sprogstančius medžių pumpurus, prisiminti saugaus elgesio gamtoje taisykles.
Girininkijoje jau tapo tradicija po talkos ir viktorinos visiems susirinkti prie arbatos puodelio, aptarti renginį ir surasti atsakymus į jo metu kilusius klausimus, daugiau sužinoti apie miškininko profesiją, jų atliekamus darbus. Už galimybę būti kartu, bendrauti mokiniai ir mokytojai dėkingi Krekenavos girininkijos kolektyvui, VĮ Panevėžio miškų urėdija administracijai.